Životní volba Paulové: Tvář, nebo zadek?

Sebevědomí jí rozhodně nechybí. Oproti ostatním herečkám nedělá Janě Paulové (63) problémy se nechat vyfotit v prádle ani skákat po jevišti téměř nahá. „Po padesátce si ženská musí vybrat, jestli chce mít pěkný zadek, nebo obličej.“

Také vás může zajímat ...

Když se totiž žena snaží hubnout, aby měla pěkný zadek, tak je to vidět na povislé kůži na obličeji. A když chce mít hezkou, plnou tvář, tak má pak velký zadek. „Vzhledem k tomu, že lidem ukazuju víc obličej než zadek, tak se raději starám o obličej,“ nechala se slyšet.

Místo toho, aby se šla dřít do fitka, sází na své geny a kvalitní pleťové krémy. Herečka by si ale stále mohla troufnout i na nějakého mladého kolouška. Jazzman Milan Svoboda (66) by si ji měl pořádně hlídat. Nebo aspoň chlapy, kteří se motají kolem ní.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...