Zkazil snad synovi celý život?

Pořádně to schytal od svého syna. MAROŠ KRAMÁR (61) teprve teď lituje, že se se rozvedl a připravil potomka o úplnou rodinu.

Když se po pětadvacetiletém manželství oblíbený slovenský herec Maroš Kramár (61) rozvedl s právničkou Natašou Nikitinovou (53), bral to jako životní posun a jako příležitost najít si novou a hlavně mladší partnerku.

Také vás může zajímat ...

Bohužel ale nepočítal s tím, že jeho nejmladší syn Marko (12) vezme rozvod tak těžce. Ostatní jejich společné děti si z odloučení rodičů nic nedělají, respektive to vypadá, že je to nijak zvlášť nepoznamenalo.

Ale Marko je údajně hodně citlivý a nedokáže se smířit s tím, že doma už rodiče nevídá pohromadě a musí se s každým scházet zvlášť.

Místo toho, aby si užíval svobodného života, musí řešit velice vážné problémy

Otci dokonce přiznal to, že mu vždycky bylo nesmírně líto spolužáků, kteří pocházeli z neúplné rodiny. Ať už kvůli smrti jednoho z rodičů nebo právě kvůli rozvodu. Teď se Marko ocitl ve stejné situaci.

Všechno mělo dokonce zajít tak daleko, že se mu prý někteří ze spolužáků smějí. A tak se údajně herec se svou manželkou dohodli, že se budou scházet společně s dětmi jako rodina při večeřích několikrát do měsíce a také budou podnikat společné výlety.

Přitom se údajně Kramár s manželkou nerozešli příliš v dobrém a původní plán byl takový, že se budou vídat jen v těch nejnutnějších případech. Marko ale stále není šťastný. Jeho největší vánoční přání se totiž nevyplnilo.

Ani milovaný synek ho nepřiměl k návratu

Rodiče se k sobě nevrátili, a navíc má jeho otec v plánu seznámit ho s novou, o mnoho let mladší přítelkyní. Jen čeká na tu nejvhodnější chvíli. Zdá se ale, že to nedopadne moc dobře.

Nejspíš slovenské superstar nezbude nic jiného než počkat, až syn povyroste a začne se na celou situaci dívat úplně jinými očima. Je ale celkem možné, že by svým chováním mohl rozeštvat Maroše a jeho přítelkyni, manažerku Inu Oravcovou

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama