Zklamala diváky i kolegyni

Roli v seriálu Slunečná získala Eva Josefíková (30) jako záskok za Veroniku Arichtevu (34), která odešla na mateřskou.

Jenže jak se zdá, očekávání, které diváci měli, se jí nepovedlo naplnit. „Eva je dobrá herečka, ale pro mě má pořád takovou andělskou tvář, nemyslím to zle, ale Veronika tu mrchu prostě umí líp.

Také vás může zajímat ...
Schyluje se k velké válce mezi herečkami.

Její Denisa byla prostě boží sympatická a přesto potvora,“ postěžovala si například jedna z fanynek. A se svým názorem není sama. Výhrady k výkonu, který Eva v seriálu podává by jistě mohla mít i původní představitelka její role.

Ta ji dokonce před něčím takovým dopředu varovala. „Evo, jestli z tý Denisy uděláš milou, hodnou, přející, na peníze nehledící, Linharta, jakýhokoli, nemilující blběnu, tak už znova neotěhotním,“ napsala Arichteva vtipný vzkaz své nástupkyni ještě dávno předtím, než mohli diváci výkon Josefíkové posoudit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...