Zklamali všechny okolo?

Utrácejí jen za věci, které pro ně mají smysl nebo mají skrytou hodnotu. Zpěvačka Hana Zagorová (73) si se svým manželem Štefanem Margitou (63) rozhodně umějí peníze vydělat, ušetřit a také chytře utratit.

Manželé milují cestování, nejvíce si však zamilovali španělskou Malagu. Proto se jim zdálo chytré pořídit si tam dům, aby nemuseli pokaždé platit za ubytování. Byla to velká investice, ale rozhodně se jim vyplatila.

Také vás může zajímat ...

Mají také svůj byt v Praze a na nic dalšího finance nijak extra nepotřebují. I když se ale topí v penězích, nemají patřit mezi lidi, kteří by se o ně rádi dělili.

Hádky byly na denním pořádku

Ještě před několika týdny to mělo být mezi Hanou a Štefanem pořádně napjaté. Hádali se totiž kvůli nedostatku kšeftů. Oba byli vystresovaní z toho, že nemohou vydělávat a že budou muset brát peníze ze svých tučných úspor.

Strach z nich už zřejmě opadl a své hádky omezili, ale i tak si dávají na své jmění pořádný pozor. Mají kolem sebe lidi, kteří na tom jsou daleko hůř než oni a nikdy si nepostěžovali.

V okolí Zagorové a Margity se také šušká o tom, že se k nějaké fi nanční pomoci ostatním příliš nemají. Přitom peníze by mohli rozhazovat a nijak by jim to neuškodilo, oni ale ani tak asi nevidí důvod, proč by je měli dávat ostatním, i když na tom jsou hůř.

Zůstanou sami?

Kvůli této jejich vlastnosti mají být u svých známých a kolegů neoblíbení. Mnoho ostatních celebrit pomohlo potřebným, nicméně Hana se Štefanem řešili především to, o kolik peněz přijdou kvůli posunutí jejich společného turné.

Možná si tohoto jejich chování všimli i někteří fanoušci, kterým se to asi také nebude zrovna dvakrát líbit. Je tu možnost, že se svou reputaci nyní manželé pokusí napravit, ale to bohužel nikdo nemůže s jistotou potvrdit.

Nejspíš se ale budou snažit, vždyť právě fanoušci jsou zdrojem jejich výdělků a obživy. Když budou naštvaní, nebudou chodit na jejich koncerty ani kupovat jejich alba a Zagorová s Margitou by tak klidně mohli brzy skončit na dlažbě.

Teď je ale otázka, zda to lze ještě nějak zvrátit. Už nyní to totiž vypadá, že mají oba zpěváci pověst lakomců a skrblíků, a to se příznivcům nikdy moc nezamlouvá. Zřejmě si sami na sebe upletli svým chováním pořádný bič, čehož budou později litovat

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...