Zrzavá hvězda seriálu se rozešla s milencem

Dalším vztahem, který nepřežil koronavirus, je partnerství intrikánky Karolíny ze Slunečné alias půvabné Denisy Nesvačilové (29), která dala vale příteli, zpěváku a kytaristovi ze skupiny Th!S Janu Melíškovi (31).

Chodili spolu přitom tři roky a opravovali její chalupu za Prahou. Příčinou může být, že zatímco Denisa má momentálně spoustu práce s natáčením, muzikantův byznys živoří.

Také vás může zajímat ...

Herečka se vyjádřila, že chtěli od života každý něco jiného a že chce žít dospěleji a zodpovědněji než její expartner. Slunečná se tak stává hrobem vztahů hlavních představitelů.

„Je kolem mě spousata mužů a já nejsem nikdy dlouho sama.“ V minulosti chodila i s přítelem Vilémem Postráneckým (32), synem zesnulého hereckého barda Václava Postráneckého (†75). Je pouze otázkou času a osud ji do cesty přivede toho pravého a Denisa už zase nebude sama.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama