Ztrácí už kontakt s realitou? Pro pozornost udělá cokoli?

Nejstarší Gottova dcera si hraje na Lady Dianu, ale blíž má bohužel spíš k osudu Ivety Bartošové!

Dominika Gottová (47) si stále stěžuje na novináře a spřádá odvážné konspirační teorie o autech s tmavými skly, která ji všude pronásledují! Je to ale právě ona, kdo poutá pozornost veřejnosti svým neuspořádaným životem a stálými excesy!

Bez pozornosti si zřejmě svůj život Dominika Gottová (47) vůbec nedokáže představit. Přesto si ale na zájem médií stále stěžuje. Možná si dokonce nalhává, že trpí jako princezna Diana (†36), kterou paparazzi nakonec uštvali.

Také vás může zajímat ...

Skutečnost je ale taková, že Dominika jako člověk nikoho příliš nezajímá. A tak vlastně trpí velkým osaměním. Se svojí rodinou má po smrti otce vlastní vinou čím dál vlažnější vztahy. Na adresu macechy Ivany (44) se nikdy hezky nevyjadřovala, do mladší sestry Lucie (32) se nedávno také navezla a nejmladší sestřičky jsou pro ni vzduch.

Jediné, co ji tedy zajímá, je jen ona sama a pozornost okolí. Vše nasvědčuje tomu, že se možná v důsledku dlouhodobého nadužívání léků a alkoholu u Dominiky dokonce rozvinula porucha osobnosti.

Nechává si platit luxusní pobyty?

Naposledy se zúčastnila pánské soutěže krásy Muž roku. Pokud ji pozornost médií tak strašně stresuje, jak tvrdí, proč tedy raději nezůstala doma? Snad nemůže být tak hloupá, aby se nechala pozvat organizátorem soutěže Davidem Novotným (40) na luxusní víkend, pořádaný právě na mediální podporu této mužské soutěže krásy, a myslet si, že si jí tam nikdo nebude všímat.

Proto tam přece je, aby měli novináři co psát. Dominika totiž je kvůli závislosti na alkoholu a z toho vyplývající labilitě celkem slušnou zárukou, že pravděpodobně zase něco vyvede. A také nezklamala!

Trapas jako hrom! Má už nervy v háji?

Na slavnostní večer přišla v naprosto nevhodném outfitu. Oblékla si bílé tílko, ze kterého jí vypadávala prsa, krátkou hadrovou sukni a na nohy si vzala sešmajdané baleríny. Vše korunovala skutečným faux pas.

„Když během slavnostního bodu programu přišla na pódium předat šek, měla zastrčenou sukni v kalhotkách a bylo jí vidět pozadí,“ popisuje kamarád Dominiky, který se jí snaží být psychickou oporou.

„Je s nervy úplně v háji. Když poskytovala povinné rozhovory, šíleně se jí klepaly ruce – a to odpovídala výhradně na otázky spojené s Mužem roku. Vydržela to deset minut a pak doslova utekla na pokoj,“ popsal situaci.

Otázkou je, zda se jí ruce neklepaly absťákem po alkoholu! Proč jí raději její „dobrý kamarád“ neporadí, aby se od všech veřejných akcí teď raději na čas distancovala a nikam nelezla, když to je pro ni takový stres? Samozřejmě, nestráví pak víkend v luxusu, ale za duševní klid a pohodu to přece stojí!

Spálená jak rak si zas hrála na chudinku

Ani další den víkendového soustředění Muže roku pro Dominiku nedopadl moc dobře. To se pro změnu zapomněla namazat a spálila se. Po zbytek pobytu byla rudá jako rajče. Jediné vyjádření, jež pak médiím poskytla, bylo následující:

„Nezlobte se, mám asi úpal, všechno mě bolí a není mi dobře. Chtěla bych ale moc poděkovat Davidu Novotnému za pozvání, protože je to tady moc hezké a díky němu mám dovolenou, kterou bych jinak nikdy neměla. Je to tady nádherné,“ mířila svá slova na adresu pořadatele, jenž jí dokonce uhradil náklady na cestu, aby ji dny strávené v luxusu nestály ani korunu.

Její současný psychický stav a chudoba ale nejsou vinou médií, a dokonce ani znakem nepřízně rodiny. Za všechno si může sama. Současné rodinné vztahy jsou jen důsledkem všeho, čím Gottova rodina musela s nemanželskou prvorozenou dcerou za všechny roky projít. V průběhu jejího neúspěšného manželství ji slavný táta finančně podpořil mnohokrát.

Pohádkové dědictví propila už před Gottovou smrtí?

Ještě v dobách, kdy manžel Dominiky, finský muzikant Timo Tolkki (54), dělal dluhy na každém rohu a jejich účet byl neustále na nule, se Dominika obracela na svého otce každou chvíli, neboť si byla jistá, že jí nikdy neřekne „ne“. A nevěděla, kdy přestat! I proto zřejmě došlo k finančnímu vyrovnání Dominiky s tatínkem už před jeho smrtí.

„Karel jí často pomáhal, už když byla ve Finsku. Částky se pohybují v řádech statisíců. Myslím, že byla Dominika zvláštně vychovávaná a má úplně jiné hodnoty,“ domnívá se zpěvačka Šárka Rezková (59), která rodinné poměry dobře zná.

„Od svých problémů umí jenom utíkat a řešit je alkoholem. Všechny kolem sebe spíš využívá,“ tvrdí její bývalá kamarádka. V podstatě to ale dokazuje to, co si již většina těch, kdo ji znají, myslí.

Dominika má, zdá se, velký problém, a to nejen s alkoholismem. Především není schopna převzít zodpovědnost za svůj život, kdy byla dlouho zvyklá žít především z toho, že je dcerou Karla Gotta (†80). Podaří se jí změnit svůj život?

Proč Dominika nenávidí macechu?

Největší porce její zloby dopadá na Ivanu Gottovou, vdovu po Karlu Gottovi. Dominika s ní nikdy nenašla společnou řeč. Příčinou byla žárlivost, kdy Dominika nedokázala přijmout, že se její otec zamiloval a rozhodl se spojit svůj život se ženou, která je mladší než ona.

Narození dvou plánovaných dcer pak bylo pro Dominiku další ranou, se kterou se nevyrovnala! Mladším sestrám Charlotte (15) a Nelly (12) záviděla, co ona sama nezažila. Zázemí, lásku obou rodičů a život v luxusu. Přesto to byla Ivana, kdo se jí snažil po návratu do Čech doopravdy pomoci. Dominika její nabídkou ale pohrdla. A Ivana se svými návrhy pomoci nikde nechlubila.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...