Zůstal úplně sám

Už nemá ani jednoho rodiče. Herec Martin Zounar (52), kterého můžete znát ze seriálu Ordinace v růžové zahradě, si v současnosti prochází nejtěžším obdobím v životě. Před několika měsíci mu totiž zemřela milovaná maminka Marta Zounarová (†77), která byla uznávanou lékařkou.

Synovi byla vždy oporou a prožívala s ním jak to dobré, tak to zlé. Není divu, že Martin tuto smutnou zprávu tak dlouho tajil. Před časem se v léčebně konečně dostal ze závislosti na alkoholu, a teď mu život připravil další těžký boj.

Také vás může zajímat ...

Oporou mu ale je jeho partnerka Kateřina (40), která je psycholožkou, a jeho dcerka Claudie (11). I když je za veškerou podporu vděčný, pořád je ze ztráty maminky na dně a bude chvíli trvat, než se s tím vypořádá.

„Nemám ani maminku, ani tátu – a je to úplně jiná samota. To telefonní číslo, když už dnes nikdo nezvedá, na to si musíš zvyknout,“ pronesl smutně herec. Jeho kolegy však zpráva velmi překvapila. Zounar totiž dlouhou dobu dělal, jakoby se nic nestalo. Vtipkoval, hrál představení a oni nevěděli, jak se trápí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...