Zůstane uvězněna na Sicílii?

Podle posledních zpráv značně přituhlo u sekretářky Hany ze Slunečné alias Evy Holubové (62), která si ještě nedávno medila, že díky domečku v Grotte na Sicílii unikla nepříjemným restrikcím v Česku.

Také vás může zajímat ...

Nouzový stav si na herečku došlápl i ve Středozemí. Jednoho dne zjistila, že tamní vláda zakázala volný pohyb po ostrově. Vyběhla ve svém oblíbeném županu, aby si opatřila základní potraviny, ale řada obchodů byla zavřená, tržiště jako vymetené.

S velkou námahou sehnala rybu, zeleninu, chléb, doplnila zásoby sýra, ale úspěch ji příliš neuklidnil. Trnula, zda se vůbec bude moci vrátit v případě nutnosti do Česka – prý bude, ale před odjezdem musí podstoupit testy. „Člověk pracuje na duševním klidu, píď po pídi, a pak během chvilky je zpátky ve zmatku a obavách,“ chvěje se herečka.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama