Absolonové před porodem zemřela babička

Smutná událost potkala muzikálovou zpěvačku Moniku Absolonovou (41), byť se nejedná o úplné překvapení. Zatímco se Monika nachází v šestém měsíci těhotenství a těší se na vymodlené dítě, kterým, jak doufá, bude holčička, zemřela jí babička z matčiny strany Helena Vypustková (+87).

Také vás může zajímat ...

Ta byla dlouhodobě hospitalizovaná v benešovské nemocnici a její stav nedával naději na zlepšení. A to ještě o posledních Vánocích s Monikou společně pekly cukroví. „A už to tak nikdy nebude, asi už přestávám být malá,“ napsala k tomu zpěvačka, která poděkovala za péči lékařům i sestrám v benešovském špitále.

Teď už ale musí myslet hlavně na sebe, aby poslední necelé tři měsíce proběhly zdárně a dítko, ať už holka nebo kluk (zpěvačka to neví) přišlo na svět bez problémů.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...