Agáta Prachařová: Manželská nuda

Jako dvě bábovky seděli vedle sebe Agáta Prachařová a její manžel Jakub Prachař (33). Nikdy dřív se tajfun Agáta takhle na veřejnosti nechovala, pokaždé řádila jako černá ruka, tančila, zpívala, strhávala na sebe pozornost, popíjela, předváděla se před přítomnými muži.

Takhle odevzdanou a unuděnou ji neznáme. Jako by ji někdo vyměnil. „Natržený sval,“ vysvětlovala každému, kdo se ptal. Držela se stranou všech s očima upřenýma na mobil, s manželem téměř nepromluvila.

Také vás může zajímat ...

Také Jakub působil dojmem, že obrůstá mechem a lišejníkem. Ti dva se spolu zcela zjevně nudí. Prachařovi zřejmě přišli na to, že manželství není žádná velká zábava. Třeba se Agáta poohlédne po někom dalším, nebylo by to poprvé.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...