Alice Bendová: Odstěhuje se do zahraničí?

U_Tebe_nebo_u_me_29_1_2018_Jiloviste_Alice_Bendova_Frantisek_Ringo_Cech

Netají se tím, že miluje teplo, moře a sluníčko. Jenže toho si ve své rodné zemi tolik neužije, a proto z ní často utíká. Alice Bendová (44) začíná být ve Španělsku pomalu víc, než doma. Má tam totiž známé a cítí se u nich skvěle.

Také vás může zajímat ...

„Jezdím pořád na Kanáry, několikrát do roka,“ pochlubila se Alice, která se dokonce už i učí španělsky. Že by se snad plánovala v budoucnu odstěhovat? Sice má v současné době spoustu kšeftů, hodně času jí bere hlavně pořad Paparazzi na TV Barrandov, ovšem třeba za pár let, až tu nebude mít do čeho píchnout, jí nic bránit nebude.

Alice by se tam navíc mohla dočkat ještě většího obdivu, než má v našich končinách. Španělé totiž umí ženskost náležitě ocenit. Jen jestli s ní pojede i její současný přítel Michal Topol (31)?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...