Anna K. je po druhé operaci

Zpěvačce Anně K. (52) byla bohužel v létě podruhé diagnostikována rakovina prsu a je to jen pár dní, co se podrobila druhé operaci těchto citlivých partií ve svém životě.

A kupodivu se nesvěřila žádnému slovutnému pražskému zdravotnickému zařízení, nýbrž klinice v Českém Krumlově. „Já jsem věrná svým lékařům, a když pan doktor, který mne operoval před osmi lety, odešel z Prahy a přesídlil na jih Čech, jdu za ním,“ prohlásila zpěvačka o známém onkologovi, MUDr. Václavu Pechovi (57).

Také vás může zajímat ...

Ještě předtím odjela na jeho doporučení s přítelem, kytaristou Tomášem Varteckým (47) do Chorvatska nabrat síly. Zákrok sám proběhl standardně, tedy úspěšně, a nyní zpěvačku čeká série třiceti přesných ozařování, které by měly nádorové buňky zlikvidovat s konečnou platností.

Kéž by!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...