Anna K. má v těle zmutovaný gen

Vysvětlení stran svého druhého rakovinného onemocnění přinesla zpěvačka Anna K. (53). Té loni při pravidelném vyšetření odhalili ložisko nových nádorů, ze kterých se díky terapii, zdá se, opět vyléčila, i když vyhráno ještě nemá.

Také vás může zajímat ...

Ba naopak, v těle jí tiká riziko nových onemocnění. Její dispozice je totiž genetická, údajně po matce, která na rakovinu zemřela před 33 lety. Jedná se o mutaci rakovinného genu BRCA. „Moje druhá rakovina se projevila proto, že moje léčbou zdevastované tělo, které ještě nemělo žádnou svou obranyschopnost a bylo a je zatížené dispozicí, ten nápor nemohlo zvládnout,“ míní zpěvačka.

Dodejme ale, že po prvním úspěšném vyléčení své tělo zrovna dvakrát nešetřila, nejenom, že hodně pracovala, ale způsobila si i řadu úrazů, ze kterých plynul značný stres..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...