Až po svatbě zjistila Andrea Pomeje, že její partner jen vytváří umělý svět!

„Když už nemyslí na mě, na svou maminku a rodinu, proč nemyslí alespoň na tu naši malou?“

Herec Jiří Pomeje (53) vstoupil do manželství celkem třikrát. Ani vztah s o mnoho mladší Andreou (30) ale nepomohl k tomu, aby se dokázal změnit.

Dnes se o tom už moc nepíše, ale herec a producent Jiří Pomeje (53) byl nejprve úspěšným tanečníkem. Strávil tím více než deset let. Na DAMU se dostal až napodruhé, podruhé ho nevzali kvůli politickým postojům jeho otce. Postupně se vypracoval v populárního sympaťáka, čemuž napomáhalo i jeho první manželství s krásnou Michaelou Kuklovou (50).

Také vás může zajímat ...
Michaela byla první ženou.

Rozvod v nepřítomnosti

Z původně ideálního páru se ale postupně stala dvojice, která plnila stránky bulvárních novin. Jiří své ženě prakticky zničil kariéru tím, když jí přemluvil, aby se nafotila odvážné fotky pro pánský magazín Playboy. Úplnou katastrofou se pak stal jejich společný film Andělská tvář – kvůli němu se Jiří brutálně zadlužil, navíc měl pak i soudní oplétačky.

Michaela ho prý dokonce nějakou dobu musela živit. Naštěstí spolu neměli děti, ale i tak byl rozvod citlivou záležitostí. Jiří pak udělal zbytečné frajerské gesto, když snubní prstýnek hodil do Vltavy. Ve druhém manželství si pak nijak nepolepšil, spíš naopak. Vzal si totiž problematickou zpěvačku Ivetu Bartošovou (+48), v době, kdy už řadu let trval její pozvolný pád až na dno.

Ta měla za sebou v té době protialkoholní léčení a snažila se dostat zpátky na výsluní. Jiří jí zařídil novou image a pomáhal jí. Sblížili se, zamilovali se do sebe a na zámku Hluboká pak měli okázalou svatbu. Idylka trvala něco přes rok.

Iveta znovu spadla do svých závislostí a rozvodový soud se pak konal v Jiřího nepřítomnosti.

Ivetě se snažil pomáhat. Marně.

Přišla o některé přátele

Říká se, že do třetice všeho dobrého – znovu to zadlužený herec zkusil s výrazně mladší partnerkou, Andreou Šťastnou (30). Trochu symbolické bylo, že se potkali u Vltavy, kam kdysi Jiří zahodil onen první snubní prsten. Tentokrát tam skákal do řeky kvůli jedné prohrané sázce. Začátek vztahu byl trochu rozpačitý, dvojice se ani neměla pořádně kde scházet, herec tehdy obýval maličkou garsonku.

Nakonec to ale skončilo těhotenstvím a svatbou, což se vzájemně propojilo – místo na svatební cestu jeli do porodnice. Vypadalo to, že Jiří našel konečně po předchozích skandálech klid. „Andy je opravdu pro život, i když bych jí mohl dělat tátu,“ prohlásil s vědomím věkového rozdílu. Postupně se ale ukázalo, že jeho partnerka je přes tento rozdíl dospělejší než on sám.

Jí samotné to teprve docházelo. Nejprve kvůli Jiřímu prý přišla o některé přátele. „To přišlo hned, jak jsme spolu začali chodit,“ uvedla. „Ale beru to jako pozitivní věc, protřídilo mi je to.“ Dnes už má jasno, jaký je manželův přístup k lidem. Charakterizovala ho tak, že prý dokáže vytvořit virtuální svět, ve který člověk zpočátku věří.

„On je jako partner pozorný, ohleduplný a dokáže hrozně moc milovat. Stejně tak pak ale dokáže i nenávidět.

Nic mezi tím.“

Až pozdě zjistila, jaký je Jirka doopravdy!

Už nešlo jenom o ně dva!

Andrea některé věci nejprve přehlížela nebo je ani nechtěla vědět. Zásadní zlom přišel po narození dcery. „To už jsem řekla dost a jasně mu dala najevo, že některé věci zkrátka tolerovat nebudu, protože už nešlo jen o něj a o mě. “ Ještě předtím, než partnerovi zjistili rakovinu hrtanu, měli obrovskou krizi.

„Pak přišla nemoc a já jsem si říkala, že teď ho přece nemohu opustit, že to by pro něj byl konec,“ vzpomínala Andrea později. „Věřila jsem právě v to, že pokud tu nemoc překoná, určitě ho to změní. Ale spletla jsem se.“ Stála při svém životním partnerovi v těžkých chvílích, kdy musel učinit zásadní rozhodnutí – buď zemřít nebo obětovat hlasivky.

Ani pak se ale zásadní změny nedočkala a proto je dnes jejich manželství na pokraji definitivního konce.

Z rodinné dovolené nakonec raději sešlo!

Jediné, co dnes doopravdy Jiřího a Andreu spojuje, je jejich dcera. Právě kvůli ní nedávno plánovali i společnou dovolenou. Bohužel k tomu nedošlo. Andrea totiž zjistila, že mezi ní a jejím partnerem jiskří tolik emocí, že by to vlastně dcerka nakonec mohla i odnést pořádným zmatkem. Jiřího styl je bohužel dál takový, že ničí nejen sám sebe.

„Ani tak odporná, krutá nemoc s takovými následky ho Jirku nezměnila.

Ani to pro něj nebyla výstraha,“ řekla smutně Andrea.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...