Bára Nesvadbová: Dcera se za ni stydí

Puberta. Každý do ní jednou dospěje a podařilo se to i Bibianě (15), dceři spisovatelky a publicistky Báry Nesvadbové. Pro toto období je typické, že se děti stydí za rodiče a diví se, jak se tak hrozným bytostem mohly narodit, když jsou narozdíl od nich chytré.

Také vás může zajímat ...

A Bibiana maminku často kritizuje. Stačí třeba, když Bára ve společnosti pouze zvedne oči v sloup a takhle se beze slov nebo potichoučku podiví faktu, že je některá z dam výstředně oblečená. Bibiana okamžitě pohoršeně šeptá: „Maminko, ty se nestydíš? Co kdyby tě ti lidé slyšeli?“ A tohle prý dělá pořád.

Před časem chtěla Bára stopovat, ale Bibiana jí to zakázala. Prý co kdyby mámu znásilnili! „Je stokrát rozumnější než já,“ přiznává matka. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...