Bára Nesvadbová: Dcera se za ni stydí

Puberta. Každý do ní jednou dospěje a podařilo se to i Bibianě (15), dceři spisovatelky a publicistky Báry Nesvadbové. Pro toto období je typické, že se děti stydí za rodiče a diví se, jak se tak hrozným bytostem mohly narodit, když jsou narozdíl od nich chytré.

A Bibiana maminku často kritizuje. Stačí třeba, když Bára ve společnosti pouze zvedne oči v sloup a takhle se beze slov nebo potichoučku podiví faktu, že je některá z dam výstředně oblečená. Bibiana okamžitě pohoršeně šeptá: „Maminko, ty se nestydíš? Co kdyby tě ti lidé slyšeli?“ A tohle prý dělá pořád.

Také vás může zajímat ...

Před časem chtěla Bára stopovat, ale Bibiana jí to zakázala. Prý co kdyby mámu znásilnili! „Je stokrát rozumnější než já,“ přiznává matka. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...