Bílý lak na nehty je opět v kurzu

Zářivě bílý lak na nehty se dříve používal hlavně na takzvanou francouzskou manikúru, kdy se jím pouze zvýraznily konce nehtů. Nyní ho ale můžete využít hned několika způsoby a vždy bude vypadat na vašem nehtovém lůžku neodolatelně.

V první řadě si připravte k ruce ještě kvalitní podlak a nadlak, aby byla práce skutečně na jedničku. Lak vám tím na nehtech také daleko déle vydrží, nehty budou chráněné a celkově silnější. Připravte si také speciální tenký štěteček na zdobení.

Také vás může zajímat ...

Pěkné nehty totiž nejsou doménou pouze teplých letních měsíců, ale i těch chadných. Bílá má mnoho odstínů Měla byste je umět vystavit na odiv i během podzimu, ještě než se začnou schovávat do teplých rukavic před mrazem.

Když se řekne bílá barva, neznamená to hned jenom klasický bezbarvý a nevýrazný odstín. I bílá totiž může mít řadu pododstínů a alespoň v jednom z nich se určitě najdete. Vyzkoušejte třeba netypický mandlový odstín či bílý s lehkým nádechem růžového nebo béžového podtónu.

Zkuste si s ním pohrát Namalovat nehty pak neznamená pouze rovné tahy štětečkem od kůžičky směrem ke konci prstů. Právě s bílým lakem můžete na nehtovém lůžku vytvořit zázraky. Stačí si vzít k ruce tenký štěteček a jemnými taky podle vaší fantazie vytvářet nejrůznější mozaiky.

Sama budete překvapená kolik inspirace a nápadů se ve vás skrývá. Kdybyste si ale přece nevěděla rady, můžete třeba vést čáru mezi růžovou a bílou částí lůžka, vytvořit na nehtu nepatrné tečky seskupené do různých obrazců či si pomoct kontrastně černým lakem.

S ním totiž potom vyhlíží bílý podklad opravdu parádně.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...