Bude z ní chudá důchodkyně?

Blondýnka Jana Paulová (65) je známá tím, že hodně ráda cestuje. S tím ale souvisí fakt, že peníze z dovolené se vždy podezřele rychle rozkutálí.

Své o tom ví i sama herečka: „Všechno co vydělám, to procestuju. Takže budu stará a chudá důchodkyně.“ Paulová si zřejmě svůj život bez exotických cest po celém světě vůbec nedokáže představit. Co na cestování vlastně vidí tak převratného?

Také vás může zajímat ...

„Mě na tom fascinuje ta absolutní volnost, anonymita, nikdy nevím, co mě potká nebo s kým se setkám, a že zažiju něco mimo své představy,“ básní Jana, která nejraději vybírá ty méně známá a probádaná místa jako jsou třeba Himaláje.

Obvykle na dovolenou vyráží sama, protože pro svého manžela, tolerantního a chápavého hudebníka Milana Svobodu (68) už takové náročné túry s batohem na zádech nejsou a vlastně ani nikdy úplně nebyly.

Naštěstí herečce v cestování nebrání, nijak ji neomezuje, ale pochopitelně se o ni bojí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...