Čím si vylepšit koupel?

Soli, bylinky, oleje, mléko, med… Obohaťte svou lázeň přísadami, které prospějí vaší pleti.

Zjemněnía relax

Také vás může zajímat ...

Věděli jste, že Kleopatra se koupala v mléce? Nechejme se jí tedy inspirovat: pokud do vody přidáte 2 litry kravského mléka a 2 polévkové lžíce olivového oleje, o zjemnění vaší pokožky máte postaráno.

Uvolnění svalstva

Při bolestech svalů či otocích nohou sáhněte po esenciálních olejích. Ty z borovice nebo máty jsou na boj s těmito starostmi jako stvořené. Olej vmasírujte do problémových míst na těle a až pak se ponořte do vody.

Léčba nachlazení

Rýma, teplota, něco na vás „leze“? Pak si dopřejte bylinkovou koupel z eukalyptu. Ta pomůže při problémech s dýcháním, lipová zas poslouží v případě teploty a heřmánková posiluje imunitu.

Dobití energie

Pár kapek pomerančového oleje pomůže vaše tělo skvěle nastartovat. Pokud máte doma mátu, odvar z ní spolu s hrnkem mléka poslouží stejně. Stačí je připravit, vylít do vody a vychutnat si příjemnou koupel.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...