Čím skutečně hodnotným potěšit děti na Vánoce?

Kvalitní angličtina je dnes naprostou nutností, dobře zvládnutý mezinárodní jazyk je vstupenkou do evropské společnosti, ale i velkou výhodou při hledání atraktivního zaměstnání. I proto je nutné začít se učit anglicky co nejdříve, nejlépe již od předškolního věku.

Nenásilná forma výuky, kterou budou malé děti brát spíše jako hru, slaví bezesporu velké úspěchy. Pokud chcete, ať vaše ratolesti zvládnou angličtinu na dobré úrovni ještě před tím, než ji budou mít oficiálně ve školních osnovách, seznamte je pak se sympatickým kocourkem Calvinem…

Kniha je vhodná i pro naprosté začátečníky, originální ilustrace zaujmou nejmenší děti Děti milují zvířata, ať už jde o kočku, psa nebo mluvícího papouška. A právě nádherný kocourek Calvin je bude provázet na stránkách této originální učebnice anglického jazyka.

Spoléhat se jen na školu určitě nelze. Dohady úředníků nad tím, jestli zavést angličtinu ve větším rozsahu a plošně ve všech ZŠ už od první třídy budou ještě nějakou dobu pokračovat a rozhodně nelze na nic čekat.

Čím dříve se děti naučí základy cizího jazyka, tím snáze se jim bude učit angličtina v budoucnu. Tento jazyk je navíc snadný i pro úplné začátečníky, zvláště pokud je učebnice plná zajímavých ilustrací a interaktivních cvičení.

Bilingvální učebnice prochází celkem šesti tematickými celky, děti se naučí abecedu, čísla, tvary a pojmenování zvířat nebo základních jídel. Tedy naprosté základy, na které se pak snadno navazuje i ve školních lavicích.

Calvinova škola angličtiny samozřejmě není jen na papíře. S učebnicí totiž dostanete i audio CD s nahrávkami v angličtině a češtině, díky nimž se bude dětem snadněji ladit správná výslovnost jednotlivých slovíček.

Příkladové věty, praktická cvičení, která nebudou nudit a samozřejmě nezbytný slovníček, i to je součástí učebnice, kterou provází roztomilý čtyřnohý kamarád.

Pojďme si tedy vše ještě jednou shrnout, co můžeme očekávat od Calvinovy školy angličtiny?

·   Interaktivní výuku důležitého cizího jazyka, rychlé vstřebání základů i nejmenšími dětmi.

·   Líbivý design, pevná šitá vazba ve formátu A5 a více než 150 stran zábavy a poučení.

·   Cenu, kterou si mohou dovolit úplně všichni. Učebnice včetně audio CD vyjde jen na 295 Kč.

Žádné animované postavičky, ale fotky reálného zvířete, ke kterému si děti okamžitě vytvoří pevný vztah.

A ruku na srdce, kdo z nás by v dětství odolal tak nádhernému kocourkovi? Jazyk se nemusí učit nijak suchopárně, podobná věc by dětem předškolního věku angličtinu jen odcizila. Tato kniha je naopak plně vtáhne do děje a budou chtít ve výuce cizí řeči jen pokračovat, k radosti a spokojenosti hrdých rodičů.

Později budou cestovat po celé Evropě a najdou si dobrou práci (nebo třeba i obchodní kontakty a nové přátele) v zahraničí, možnosti jsou v dnešním světě takřka neomezené! A právě základy angličtiny s kocourkem Calvinem jim budou určitě ku prospěchu… .

reklama
reklama

Komentáře