Když nás honí mlsná

Nehladovte – chroupejte! Je vytrvalejší než maratonec, všudypřítomná a zpravidla vítězí. Ano, to je ona pověstná „mlsná“, která je pro vaši linii daleko nebezpečnější než samotný hlad. Jak na ni vyzrát?

Jestliže se vydáváte na „pátračku“ po něčem na zub, mějte po ruce připraveno něco, co je mnohem méně kalorické. Pokud nedopřejete svému tělu nic, pak chuti neodoláte. Čím dříve začnete jíst, tím více máte vyhráno. Za tímto účelem mějte mezi místem, kde pobýváte, a ledničkou nachystanou misku s mrkví, zelím nebo jablkem.

Jděte na to chytře

Říkáte si, jak moc byste si chtěla něco křupavého sezobnout? Dejte přednost netučným slaným tyčinkám nebo rýžovým chlebíčkům. Dopřejte si také drobný málo kalorický pamlsek jako odměnu za váš boj proti „Mlsné“. Oběd začněte vždy od konce: nejprve snězte pořádnou porci zeleninového salátu a pak si vyberte z nabídky něco dietnějšího. Třeba rybu nebo drůbež. Při vaření doma si dávejte pozor na množství tuku a oleje. Smažit a dusit můžete i na menším množství. Stačí připravovat jídlo v alobalu, na grilu či dušením v páře. .

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden