Krásná podle fází Měsíce

Čeká vás operace, nebo potřebujete shodit pár kil? Víme, kdy je na to vhodný čas!

Říká se, že za úplňku nad sebou člověk ztrácí mnohem snáze kontrolu než v jiné fázi Měsíce a že kosmetické úkony provedené ve správný okamžik mají mnohem větší účinnost než ty, které jsou provedeny bez rozmyslu. Budete-li sledovat jednotlivé fáze Luny, váš život se v mnohém změní k lepšímu. Tak si od ní nechte poradit.

Už v dávnověku lidé vypozorovali, že Luna ovlivňuje nejen počasí, ale i další dění na Zemi jako třeba příliv a odliv nebo menstruační cyklus žen. Existují dokonce i studie, které dokazují, že u zranění způsobených při úplňku nebo těsně po něm a před ním, dochází k mnohem většímu krvácení než u těch způsobených v jinou dobu. A to zdaleka není vše! Objevují se i studie, které dokazují souvislost mezi úplňkem, novoluním a migrénou. A při úplňku a novoluní se také rodí více dětí. A tak bychom mohli směle pokračovat.

Pozor na přehnané emoce

Měsíc nás ovlivňuje víc, než tušíme.

Určitě už se vám také stalo, že jste měli prostě „den blbec“. Od rána vám padaly věci z rukou, zapomněli jste si klíče, upadl vám nový telefon. I takové věci se mohou dít vlivem Měsíce. Nemůžeme sice své emocionální výkyvy stále svádět jen a jen na něj, někdy to ale zkrátka není tak úplně od věci. Naše emoce jsou prý skutečně z velké části ovlivňovány fází, v níž se Měsíc právě nachází, a také jeho postavením v určitém znamení. Začnete-li se pozorovat, zjistíte, že v některém období máte například blízko k pláči a vše vás dojme a jindy jste zase neklidní a neposedíte na místě. V jiném období zase můžete být až přehnaně chladní a lhostejní. A to vše kvůli Luně. Chcete-li mít svoje emoce nestále pod kontrolou, naučit se účinně pečovat o svou krásu a zdraví vašeho těla, přečtěte si naši podrobnou analýzu jednotlivých fází Luny. Poradíme vám, co se v příslušných obdobích vyplatí dělat a čemu se naopak vyhnout.


reklama
reklama