Magické svíčkové rituály

Čarování se svíčkami používali již staří Egypťané a Číňané. Každá barva svíčky má totiž svoji energii, která léčí a pomáhá. Proto jsou důležitou součástí kouzel a rituálů. Vyberte si tu správnou.

Bílá

Nejčastější barva svící, spojována s Měsícem, proto se používá při úplňku. Představuje vše čisté, nevinné a posvátné. Považuje se za univerzální barvu a doplňuje jinou chybějící svíci. Používá se pro ochranu a očistu, k ukázání pravdy a zastavení pomluv.

Červená

Dává vášeň, energii a sílu a představuje krev ve dvou významech. Jako nositelka života a také jako symbol sexuální vášně. Je nejoblíbenější volbou pro milostnou a sexuální magii. Dává se nemocným pro posílení. Používá se k

Zbývá vám 78% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden