Nevinné lži, nebo pravda

Říkáte o sobě, že jste pravdomluvná? Lhát se nemá, ovšem ruku na srdce. Kdo může skutečně říct, že se nikdy nedostal do situace, kdy mu malá lež přišla přece jen vhod? A v čem, my ženy, lžeme nejvíce? A proč?

- Ještě je mi čtyřicet… Každá žena touží být mladá, řeší svůj věk. A velmi často si na letech ubírá. To ale nikomu neuškodí. Jen je to někdy úsměvné.

- Vážím stejně jako na střední. Další choulostivé téma, kterým se ženy zaobírají dennodenně. Často si nechtějí přiznat ani kilogram váhy navíc a proto tvrdí, že jejich váha se už léta nehýbe. Ale nikdo není slepý.

- Měla jsem před tebou jen dva partnery. Zatajování partnerů patří k oblíbeným ženským disciplínám. Ale je to celkem pochopitelná lež. Proč hned vytahovat všechny karty na stůl, že?

- Jo, už jsem byla. Když přijde řeč na sex, mohou si ženy s muži hrát jako kočka s myší. A oni jim to „baští“. Jde o nejčastější lži, na které někdy u každé ženy dojde. Ale, je to neškodné.

- Nejsem na sladké. Občas se snažíte před partnerem i kamarádkami dělat lepšími, než ve skutečnosti jste. Vede vás k tomu touha touha po dokonalosti bez prohřešků. A nevidíte si přitom na špičku nosu. Tak tady pozor!

- Ne, ta kabelka není nová. Přehnala jste to s nákupy a bojíte se doma přiznat. Výhoda je, že chlapi vám boty či kabelky nepočítají.

- To auto mi někdo odřel. Držíte se hesla zatloukat, zatloukat a zatloukat. Mužům totiž na autech záleží podle vás až příliš. Určitě by ten váš ztropil scénu, že jste nemožná. A auto už je stejně odřené. Ať to udělal kdokoli. Tak co.

reklama
reklama

Komentáře