Odhalte pravý význam svíček

Svíčky má doma snad každý z nás. Málokdo ale ví, jaký význam mají jejich barvy...

Svíčky jsou odjakživa považovány za posvátný předmět, Přinášejí světlo, zahánějí temnotu a dokážou dokonce zesílit přítomné energie. Jak vybrat tu správnou svíčku?

Jakou zvolíte barvu, je nesmírně důležité. Ve chvíli, kdy se svíčka zapálí, se aktivuje síla a vibrace, která se začne uvolňovat do okolního prostoru a působí na vše kolem.

Bílá je barva ochrany

Není náhoda, že se k očistným a ochranným rituálům využívá právě bílá svíčka. Nejenže zesiluje účinky všech dalších svící, také přitahuje novou energii a životní sílu. Pokud vás tak čeká nějaké velké rozhodnutí či významná událost, měli byste doma zapalovat svíčky jen v této barvě.

Černá je nejmocnější

Vůbec nejsilnější svíce je černá. Je totiž symbolem ochrany, zbavení se negativní energie a zažehnání zla. Rituály za pomocí této svíce slouží k

Zbývá vám 80% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden