Probuďte životní sílu díky barvám

Víte, jaká je souvislost mezi vaší oblíbenou barvou a klidem ve vašem těle a duši?

Každá barva má svou jedinečnou vibraci a tím má i zásadní vliv na naši psychiku. Pomocí barev se můžete uklidňovat, nabíjet energii, zlepšovat svou komunikaci a také lépe vyjádřit své pocity.

Dávno před moderní technologií věděly staré národy, jak udržovat životní sílu. Nazývali ji čakry, což jsou energetická centra v těle.

Čakra je staré sanskrtské slovo, které znamená kolo. Je to proto, že životní síla, čchi, se pohybuje uvnitř těla, proudí a otáčí se. Když vyladíte své čakry, můžete vyléčit rány na duši, odstranit emoční bloky a zlepšit své zdraví.

1. KOŘENOVÁ

INSTINKT
červená barva: kostrč

Dodává a aktivuje množství potřebné energie, pocitově nás zahřívá a probouzí životní sílu. Pro vzletné povahy působí červená barva jako pevná půda pod nohama.

Podporuje imunitní systém. Lidé s oblibou v červené šíří po okolí srdečnost, upřímnost a touhu po spravedlnosti, ale můžou se nechat unést k tvrdohlavému prosazování názorů až k agresivitě. Ve feng shui je barvou slávy a hojnosti.

2. SEXUÁLNÍ

EMOCE
oranžová barva: pod pupkem

Dodává životní radost a sílu, pohlcuje smutky a negativní energie. Je dobrá proti strachům, tiší pláč duše, léčí pocity nedůvěry a sebeúcty. Pomůže překonávat

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře