Proč se muži bojí ženského slůvka NIC?

Kdo z dvou lidí po rozchodu ztrácí víc? Nevěrný muž nebo podvedená žena?

Muži často nechápou skutečný význam a nenápadné varování ženských slov. Pouhé NIC se totiž může změnit na nelítostné VŠECHNO! Síla ženy se pozná podle toho, jak dokážete reagovat na problémy, do kterých vás přivede chlap!

Co bolí nejvíc?

Ženské NIC je výstrahou pro muže. To, co ženu v lásce nejvíc bolí, je lhaní, podvádění a ponižování. Žena, která má ráda sama sebe nepotřebuje někoho, kdo nepotřebuje ji! Teprve když o někoho přijdete, začnete se ptát: Proč? A pak s tím PROTOŽE se musíte naučit žít.

Jak pravý klasik: „S tím, čeho se na nás dopustili druzí, se už nějak vyrovnáme; horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili sami.“

Za chyby se platí

Život nás učí v zásadních zkouškách vážit si toho, co máme, až když to ztratíme. Proto slabí muži vydírají často ženy slovy: „Odpusť mi, jsem jenom chlap, a dělám

Zbývá vám 75% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden