Skvělé vychytávky pro krásné řasy

Na umělé řasy zapomeňte, někdy napáchají více škody než užitku. Máme pro vás super triky, díky kterým získáte dlouhé a husté řasy.

Odjakživa byly v kurzu výrazné, silné, husté a dlouhé řasy. Že vám takové matka příroda nenadělila? Nezoufejte! Stačí znát ty správné triky.

Zábal z olejů

Místo speciálně navržených sér, které mnohdy stojí nemalé peníze, vyzkoušejte olejové „zábaly“. Před ulehnutím řasy jemně potřete olivovým, kokosovým, mandlovým či ricinovým olejem. Pozor na množství.

Na obě oči stačí jedna kapka, kterou rozetřete mezi ukazováčkem a palcem, následně aplikujete. Důležité je, aby řasy byly důkladně odlíčené. Nanášejte každý večer po dobu jednoho měsíce.

Kouzlo s tužkou

Postačí vám tenká tužka na oči k vykreslení oční linky. Následně mezi řasy nakreslete drobné tečky. Měly by být co nejblíže lince horního víčka. Pak už stačí použít prodlužující řasenku.

Trik s pudrem

Štěteček na řasy poprašte sypkým pudrem. Následně řasy pročešte a aplikujte mascaru. Pudr zafixuje řasenku a řasy tak získají na objemu i délce. Dejte si však pozor, aby pudru na řasách neulpělo až moc. Poté by mascara z řas opadávala a drolila se.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden