Tajemství dvanáctí dnů po vašich narozeninách

Každý z prvních dvanácti dnů po vašich narozeninách odpovídá měsícům následujícího roku. V den narozenin si napište svá přání a sny na další rok. Seznam si schovejte a za rok porovnejte, co se vydařilo. Jak správně prožít prvních dvanáct dnů?

1.DEN - Celý příští rok

Dnešní nálada je zárukou duševního rozpoložení pro celý rok. Proto se oslavenci nosí dárky a říkají se milá slova. Nemá smysl dělat velkou oslavu, pokud je vám milejší trávit narozeniny o samotě a v klidu. Řiďte se svými pocity a dělejte to, co těší vás. Pokud se chystáte na změnu, právě o narozeninách je pro vás správný den.

2.DEN - Podpora blízkých

Na podpoře těch nejbližších často záleží váš úspěch. Zavolejte známým, navštivte své blízké a dejte jim najevo, jak vám na nich záleží. Jsou-li příliš daleko, napište jim a poděkujte za jejich přátelství.Část dne byste měla strávit doma, a udělat si pořádek. Tento den je vhodný pro

Zbývá vám 79% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden