Co je lunární den?

Jak nás ovlivňují jednotlivé fáze tohoto dne? Dnes

Až se západem Měsíce se dostaneme do rovnováhy.

Víte, co představuje lunární den a jak nás ovlivňuje? V krátkosti se vám nyní pokusíme vysvětlit, v čem se liší ode dne běžného, ale hlavně, co nám může přinést dobrého.

Lunární den se začíná odvíjet východem Měsíce a zaniká s jeho západem. Kalendářní dny jsou zhruba o hodinu delší než lunární dny. První a třicátý lunární den mohou mít různou délku, a to od několika minut až po 24 hodin. Za první lunární den se označuje ten, který přichází s novoluním a trvá do prvního východu Měsíce.

JAK NA NÁS PŮSOBÍ?

Fáze lunárního dne na nás mohou mít různé vlivy. Proto je dobré žít v souladu s energiemi lunárních dnů, to totiž může váš život zjednodušit. Lunární ráno začíná východem Měsíce, což může být i v noci, kdy nám vládne nestabilita, zejména v emocích a náladách.

Lunární den je zaplněn negativními emocemi, popudlivostí, máme energeticky náročné výkyvy a sny bývají prorocké a přinášejí důležité informace.

Až v lunární večer se dáváme do klidu, kdy emoce jsou více pod kontrolou.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...