Jiří Korn: Co mu vadí na novomanželce?

Zpěvák Jiří Korn (68) usoudil, že by své dlouholeté přítelkyni měl udělat radost a konečně řekl své ANO golfistce Renatě Cieslerové (42), se kterou se seznámil na golfovém hřišti. Sport je jejich společnou vášní, i když času na něj zbývá čím dál méně kvůli pracovním povinnostem.

Tajná svatba vyšla najevo, když se Renata podřekla v televizi. „To přišlo z jeho strany,“ přiznala novopečená paní Kornová. Zpěvák o své vyvolené před časem prohlásil, že je to báječná žena, i když jednu vadu má.

Nová paní Kornová se pochlubila utajenou svatbou

„Je někdy až moc upovídaná, zkrátka typická ženská odnož,“ postěžoval si Korn, který už ve svém věku touží po klidném vztahu. Obzvlášť, když už je ženatý potřetí. První žena Hana už nežije a s druhou Kateřinou (50) má syna Filipa (26) a dceru Krystýnu (25).

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...