Dáda zhubla a omládla!

Bývalá herecká hvězda Dáda Patrasová (63) se po delší době objevila ve společnosti. A jako by jí nalili elixíru života! Vypadala jako už dlouho ne. Hned na první pohled bylo patrné, že je v porovnání s předchozími lety o dost štíhlejší.

Pamatujete její erotickou scénu z filmu Vrchní, prchni!? Tak skoro něco takového. Nebo když nosila upnutý kosmický kostým v seriálu Návštěvníci. Není tajemství, že herečku ještě nedávno trápila nadváha, ale i zdravotní problémy, způsobené špatně fungující štítnou žlázou.

Také vás může zajímat ...

Ta způsobovala to, že byla značně oteklá, zvláště v obličeji. Teď by asi její stále ještě manžel Felix Slováček (76) u soudu neuspěl, kdyby chtěl takovou štíhlou krásku zbavit svéprávnosti. Dá se také spekulovat, že se právě manželovy hrozby zalekla, přestala úplně s alkoholem a pak skoro zázračně zhubla.

Nebo že by za tím byl nějaký plasticko-chirurgický zákrok? Italský přítel Vito se tak má na co těšit. Hotová princezna Xenie, nebo spíš „žížala Jůlie“.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...