Dana Morávková: A romantika šla k čertu!

Neuvěřitelné dvacáté čtvrté výročí svatby oslavili letos na podzim hvězda Ordinace v růžové zahradě Dana Morávková a hudebník Petr Malásek (56). Nejspíš i této sympatické dvojice se zmocnilo jakési rozčarování, dlouholetým manželstvím bohužel vlastní.

Pod tíhou každodenních dusivých starostí a šedivé životní reality páry zapomínají, že o vzájemný vztah je třeba svědomitě pečovat. A jak tihle dva slavili výročí své nádherné vyšehradské svatby? Vyrazili na procházku Prahou a v parku si takzvaně na stojáka vychutnali vietnamskou polévku pho a kávu v umělohmotném kelímku.

Také vás může zajímat ...

Nelze vyloučit, že fanynkám, které si potrpí na romantiku, v této chvíli přeběhl po zádech mráz. Všichni samozřejmě dobře víme, že v naší zemi řádí koronavirus a spolu s ním tvrdá opatření, která oslavám nepřejí. Přesto není rozumné zanedbávat to nejcennější, co ve vztahu máme, tedy jeden druhého.

Ani za nouzového stavu nebylo přece nemožné slavit růžemi a šampaňským. Během vzájemného seznámení romantika přece nechyběla: Dana stoupala nahoru po zámeckých schodech, najednou spatřila Petra, přeskočila jiskra. A když si spolu později začali povídat, mluvili celou noc a za svítání požádal hudebník herečku o ruku. Do roka se vzali.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama