Daniel Hůlka: Mstí se mu milenka?

Žene ho k soudu

Cti, která se mu dostala od hlavy státu mu hatí fakt, že se bude muset zabývat nevyřešenými dluhy u své exmanažerky.

Zpěvák DANIEL HŮLKA (48) se proslavil nejen svým charismatickým zjevem a hlasem v mnoha úspěšných českých muzikálech, ale mnohokrát na sebe upozornil také všemožnými skandály, ve kterých nechyběl alkohol a četné milostné aférky. Jeho náručí prošla již řádka žen a ne všechny na českého hraběte Draculu vzpomínají v dobrém.

Jednou z nich má být údajně také Hůlkova bývalá manažerka MICHAELA KOCOURKOVÁ (31), která ho nyní žaluje kvůli půlmilionovému dluhu. Zpěvákovi přátelé ale tvrdí, že Kocourková se Hůlkovi pouze mstí, protože ji před časem vyměnil za mladší milenku. Do té doby mu byla maximální oporou. Zlobivý Dracula tak podle všeho bude muset k soudu.

Aféra je o to komičtější, že Hůlka převzal od prezidenta státní vyznamenání.

Pokud své dluhy nezaplatí, možná kromě vyznamenání obdrží také exekuční příkaz, což mu jistě na radosti nepřidá.

Také vás může zajímat ...
A1
Michaela Kocourková.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...