Daniela Kolářová: Proč jí vadí popularita?

Jako všichni moudří lidé, ani Daniela Kolářová netrpí přehnaným sebevědomím. „Pocit, že si z vás svět sedne na zadek, můžete mít maximálně na škole,“ směje se hvězda seriálu Sestřičky. Na DAMU ho měla, brzy to přešlo.

Zejména když dostala po škole angažmá v profesionálním divadle, najednou si mezi renomovanými herci připadala maličká. Teoreticky jí sebevědomí mohl zvednout seriál Taková normální rodinka, tehdy obrovský hit, v němž hrála dívku Kačenku, ale nestalo se tak.

Také vás může zajímat ...

Z toho, že ji lidé na ulici poznávají, byla nešťastná. „Na rychlou popularitu jsem si těžko zvykala, ne vždy mi byla příjemná,“ říká představitelka major Hartmanové ze Sestřiček. „Najednou vás totiž začnou poznávat a oslovovat lidé na ulici, a jak už to tak bývá, někdo je slušný a jiný ne.

Pokřikovali na mě: Káčo! Když jsme třeba jeli ze zájezdu a zastavili někde v restauraci, abychom si odskočili, místní štamgasti, co už měli notně upito, pořvávali: Nazdár, pocem, dej si panáka!“ Slušně se omluvila, že nepije, ve vteřině nastal obrat a začali jí nadávat, že se se povyšuje nad obyčejné lidi: „Bylo to tak časté a tak nepříjemné, že jsem od té doby úplně přestala chodit do hospod.“

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...