Danielu Kolářovou poslední role psychicky vyčerpala!

Na první pohled by se mohlo zdát, že je Daniela Kolářová (69) ze svého povolání skutečně deprimovaná! Jenže to není herectvím, nýbrž rolí v českém hororu Polednice. Tady si zahrála strašidelnou postavu šílené paní Mrázové, která trpí posttraumatickým syndromem po ztrátě dítěte.

A tak nezbývalo Kolářové nic jiného než sebrat veškeré síly a s postavou se sžít. Paní Mrázová se z citové bolesti nakonec doslova zbláznila a aby se to samé nestalo i herečce, která se do role ponořila příliš, musela se z toho dostat.

Také vás může zajímat ...

„Pomáhala mi práce na zahradě a v lese. Sekala jsem dřevo, vozila hlínu, vykopávala drny nebo dělala jinak náročnou fyzickou práci v přírodě.“ Odvaha Kolářové zřejmě nechybí. Ne každý má nervy na to, aby dokázal hrát v hororu a ještě ke všemu tak psychicky vyčerpávající roli. Jenže ona je profesionálka každým coulem.

Za pár měsíců se ze zatím poslední role otřepe a půjde dál.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...