Dara Rolins: Deprese! Co když se jí nepodaří otěhotnět?

Strach o Daru Rolins (44) cítí její blízcí, přátelé i fanoušci. Zpěvačka působí jako silná osobnost, která se přenese přes veškeré nepříznivé události a dokáže jít dál.

Ale tentokrát, jak tvrdí její okolí, se skutečně hroutí. V poslední době byla viděna s poněkud vypouklejším bříškem, a tak mnozí dlouze spekulují o tom, zda je, anebo není v jiném stavu. Pravdivá odpověď na tuto otázku zní: moc by si to přála.

Také vás může zajímat ...

Vzhledem k věku má poslední možnost dcerce Lauře (8) pořídit sourozence. Nemůže pochopit, proč jí to někteří rozmlouvají. Říkají, že na miminko zpěvačka už nemá věk. Pro Daru není příjemné slýchat poznámky typu: Dítě po čtyřicítce, no co je to za nápad?! Kdo by se tedy divil, že se Dara cítí hrozně?

Prohlásila, že se hroutí několikrát denně, vždy ale jen na okamžik.

Pak se naštěstí zase vzchopí a „fičí na plný plyn“. Už si několikrát ověřila, že co ji nezabije, to ji posílí. Měla autonehodu, ztratila otce a nejlepší kamarádku. A je přesvědčena o tom, že když si žena sáhne na dno a ocitne se na kolenou, neexistuje, aby z toho nevyšla silnější.

Stále věří, že druhé dítě mít bude. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...