Dejdarovi vykradli auto! Co mu vzali?

Úplně bez sebe byl herec Martin Dejdar (52) když přišel ke svému autu. A hrůzou totiž zjistil, že má rozmlácené zadní sklo a jeho největší milovaná cennost je pryč! O co přesně přišel? „Nějaký zmetci mi v noci ukradli dva historické hokejové dresy,“ rozčiloval se Martin.

Šlo o opravdovou vzácnost! Jeden dres měl na sobě herec při oslavách vítězství národního týmu v Naganu a druhý byl osobní s jeho jménem a padesátkou na zádech. Ztráta je pro Martina o to horší, že se hokeji od malička věnuje a jeho syn se dokonce snaží v Americe prosadit jako hokejista.

Proč tedy známý herec takovou raritu nechával přes noc v autě? To ví jenom on sám. Jediné, co mu teď zbývá, je doufat, že někdo jeho prosby na sociální síti o vrácení vyslyší. Martin nabízí komukoliv, kdo o hokejové výbavě uslyší, tučnou finanční odměnu. Naláká to zloděje a vrátí tak Martinovi jeho velkou lásku?

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...