Diana Kobzanová: Uteče mu kvůli práci?

Vzdala se práce i života v České republice a odjela se svým přítelem, hokejistou Michaelem Frolíkem (30) do Kanady. Bývalá modelka a moderátorka Diana Kobzanová (36) si ovšem znovu „přičichla“ k práci a byla opravdu nadšená.

Také vás může zajímat ...

Kývla na spolupráci s návrhářkou Beátou Rajskou (56) a zářila štěstím. „Po čtyřech letech jsem držela mikrofon a taky se producírovala. Měla jsem trochu trému, ale je to jako jezdit na kole. To člověk nezapomene,“ prozradila Kobzanová, která přehlídku jak moderovala, tak ale také předváděla novou kolekci módy.

Nezačne přemýšlet o tom, že vymění roli profesionální manželky za balík peněz, který si vydělá sama?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...