Doma má pořádné dusno

S odstupem času přiznala herečka ze Slunečné Eva Decastelo (41), že měli někdy ve společné domácnosti s manželem Reném Decastelo (47) pořádně dusno.

Ačkoli se Eva snažila být během karantény co nejlepší manželkou, ale i maminkou, občas se jí nedařilo podle představ. Často ale nezvládala se s dětmi učit a údajně i někdy vybuchla vzteky. V ten moment ale prý vždy zasáhl manžel.

Také vás může zajímat ...
René musí v některých situacích zasahovat

„Když slyšel, že zvyšuju hlas, vešel do místnosti a zachraňoval situaci,“ přiznala s tím, že jí často i osočil z toho, že dětem kazí domácí úkoly. Eva si tak evidentně s učivem svých dětí nevěděla rady, a to jsou přitom stále na prvním stupni základní školy.

„Kdyby to nezkontroloval manžel, mohly mít děti zhoršené známky. Teď mají naštěstí samé jedničky,“ přiznala. Evidentně tak, ačkoli je sama multitalentovanou ženou, která zvládá nejen hrát, ale i moderovat, úplně bez chybičky přece jen není.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...