Dominika Gottová: Závažné zdravotní problémy

Spoustu smělých, i když podivných plánů má dcera zesnulého Karla Gotta (†80), ale ukázalo se, že by všechno měla pustit z hlavy a soustředit se na to nejdůležitější, tedy na svoje zdraví. U lékaře vyšlo najevo, že blondýnce hrozí kolaps.

Dominika si totiž zase už hledala novou práci, a firma, kam se rozhodla nastoupit, požadovala preventivní prohlídku. Zdravotníci se nestačili divit. „Změřili mi tam tlak – a ten vrchní jsem měla přes dvě stě! Paní doktorka se zděsila a hned mi napsala prášky.

Také vás může zajímat ...

Z toho důvodu mě ale také nevzali,“ sklíčeně sděluje Mistrova dcera. Vzhledem k dlouholetému nezřízenému způsobu života ji trápí mimo jiné cukrovka. Konzumovat při této diagnóze alkohol je naprosté šílenství, nicméně právě to tahle zlatovláska dělala.

Odnesla to játra, došlo k takzvané steatóze neboli ztučnění. „Na to jsem také dostala léky, je to síla. Vím a cítím, že se sebou musím něco dělat,“ říká Dominika. „Skončí špatně, jednoho dne to tělo řekne dost,“ signalizoval před časem její někdejší bytný Miroslav Kolodziej (52). Aby to tak nedopadlo, je třeba se léčit.

A okamžitě skončit s alkoholem.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama