Donutí manželku skončit v Ordinaci?

Manželé Markéta Děrgelová (33) a Patrik Děrgel (31) se nepotkávají jen doma, ale i v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2.

A právě to, kolik času tráví prací jim způsobuje výčitky svědomí kvůli synovi Vavřincovi (4). „Zrovna včera jsem říkala, že jsem ta nejhorší maminka na světě!“ posteskla si nedávno Markéta, že skloubit pracovní nasazení s rodinným životem a péčí o syna je někdy nad její síly.

Také vás může zajímat ...
Role v seriálu se klidně pro jejich vztah může stát osudnou

A bohužel prý takové signály dostává i od svého nejbližšího okolí. „Řekla bych, že moji rodiče si někdy myslí, že to moc dobře nedělám. Není mi to příjemné,“ přiznává Markéta. Objevují se tak spekulace, jestli do budoucna přece jen nedá přednost synovi před kariérou.

Možná, že by její odchod ze seriálu uvítal i její manžel, který by tak měl jistotu, že je o syna postaráno a vlastně i tak trochu větší svobodu v tom, že by si společnou práci nenosili domů. A kdoví, třeba se i občas poohlédnout po nějaké z jeho krásných kolegyň.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama