Drobný se blýskl s prstenem s diamantem!

Zpěvák Milan Drobný (72) se vrátil z exotické cesty ze Zanzibaru nejen jako čerstvě zasnoubený, ale i bohatší o nevšední zážitky, a ještě v jistém smyslu ušetřil. Jak se totiž ukázalo, jeho nastávající, vizážistka Dana Polcaro (59) není žádná zlatokopka!

Jakmile se Milan vytasil se zásnubním prstenem s diamantem, zmíněnou dovolenou na Zanzibaru Dana nejen zařídila, ale dokonce i sama zaplatila! „Takže jsem se nemusel až tolik praštit přes svou důchodcovskou kapsu,“ raduje se zpěvák, který stále objíždí česká pódia se svou skupinou Nadrobno.

Kromě toho, že na Zanzibaru navštívil restauraci zpěváka Freddie Mercuryho (+45), který se na ostrově narodil, narazil také na ohromné exempláře želvy karety obrovské. A také zvláštní úkaz, kdy moře s odlivem zmizelo z pláže ráno v 9 hodin a vracelo se až kolem 17. hodiny.

Také vás může zajímat ...

Ale ruku na srdce: kdo by to nechtěl zažít také?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...