Emma Smetana: Pohrdá Čechy, chce do Francie

Emma Smetana (30) Pohrdá Čechy, chce do Francie Kontroverzní umělkyně o sobě dává stále vědět. Poté, co jí vyhodili z televize Nova, kde údajně neplnila své povinnosti, začíná víc a víc proklínat nejen média, ale i celý český národ.

Také vás může zajímat ...

Jako by se jí tu už nelíbilo. Emma se narodila roku 1988 v Praze, ale vzápětí, hned po listopadové revoluci, s matkou odjely do Francie, na kterou půvabná plavovláska vzpomíná jako na ráj na zemi. „Nerada to říkám, ale vím, že přemýšlím kritičtějším způsobem, než je v České republice v mé generaci obvyklé,“ vyjádřila se Emma Smetana poněkud nabubřele.

Přitahuje ji sladká Francie. Proč tam tedy se svým manželem Jordanem Hajem (29) a dcerou pojmenovanou Lennon Marlene Haj Smetana (1) stále ještě neodcestovala? .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...