Eva Burešová: Plné zuby Lambory

Stíny ve Slunečné. Protentokrát se ukazuje, že Eva Burešová nejenže není do kolegy Marka Lambory (25) zamilovaná, jak by si fanoušci seriálu vroucně přáli, ale právě naopak, má na něj pořádný vztek.

Jde, jak už to tak bývá, o prachy. Seriál Slunečná byl v loňském roce nejsledovanějším pořadem na Primě. Zároveň se stal nejsledovanějším dlouhodobě vysílaným televizním seriálem. Průměrně se na něj v úterý a ve čtvrtek dívá zhruba milion tři sta tisíc lidí – a to se vyplatí. Honoráře hlavních hvězd podle toho vypadají, divné ovšem je, že se údajně podstatně liší.

Také vás může zajímat ...

Marek Lambora dostává podle důvěryhodných informátorů mnohem víc peněz než Eva. Mladíkovi totiž leze komerční projekt na nervy, jeho srdce patří divadlu, nikoli nekonečnému seriálu o krásné statkářce a venkovské lásce. Proto chtěl zmizet, ale to nejde, když je hlavní hvězda.

Šeptá se, že mu producenti učinili nabídku, která se neodmítá. Takové sumě by neřekl ne ani svatý Petr. Marek Lambora řekl ano, a tak je jeho honorář pochopitelně mnohem vyšší než Evin. Ta totiž považuje Slunečnou za dar z nebes. Proto se teď na kolegu mračí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama