Eva Josefíková: Novou hvězdou Slunečné

Ke střídání dochází v seriálu Slunečná. Namísto těhotné Veroniky Arichtevy (34) teď bude ve Slunečné zářit půvabná Eva Josefíková, které se také někdy říká druhá Libuška Šafránková – je totiž legendární Popelce hodně podobná.

Výměnou budou diváci zcela jistě upřímně překvapeni. Jak známo, dýdžejka Denisa, kterou představovala Arichteva, sváděla bohatého Jana „Johna“ Linharta v podání Maroše Kramára (61).

Také vás může zajímat ...

To budete koukat: večer půjde s Kramárem do postele Arichteva a ten se ráno vzbudí vedle Josefíkové. „Zalehne taková oplácaná Denisa a vyleze totálně hubená a nádherná Denisa. Bude to hezký a přijde mi to zábavný,“ s pobavením a sebeironií konstatuje Veronika Arichteva. „Já jsem byla rozhodně překvapená.

Když vám v jeden podvečer v době korony přijde takový telefon a ráno je to celé domluvené a hotové. Byla to rychlovka,“ komentuje situaci Eva Josefíková. Kramár je šťastlivec, když je mu umožněno chodit spát a probouzet se vedle mladých krásných žen.

Doufejme, že je nebude obtěžovat – však víme, že byl slovenskou novinářkou označen za nemravu, neboť sahal maskérce televizního pořadu na zadek.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...