Felix Slováček: Užívali si v bývalém úkrytu Bartošové

Saxofonista Felix Slováček (75) a jeho milenka Lucie Gelemová (35) přijali pozvání od kontroverzního italského exmilence zesnulé zpěvačky Ivety Bartošové (†48) na luxusní oslavu jeho narozenin. Domenico Martucci (42) ovšem pořádal party v letovisku Peschici, kde před lety schovával a údajně věznil právě Ivetu Bartošovou!

Z toho si ovšem pár nedělal žádnou hlavu a luxus si výsostně užívali, aniž by přemýšleli nad tím, jaké si tam Bartošová asi prožila peklo.

Také vás může zajímat ...

Martucci dokonce pouštěl přímí přenos oslavy online přes sociální sítě. Tam se rozjařený Slováček sice pořádně předváděl, nicméně se také projevil jako pěkný skrblík. Luxusem ostatních se sice pyšní, ale když došlo na dovolenkové nákupy, své milence nakoupil věci z výprodeje.

To asi Gelemová nebyla ráda, když zjistila, jakého sbalila spořivce. „A jaké tam měli ceny! Na ty kabelky sedmdesát procent dolů,“ pochlubil se na videu Slováček. Že by cítil, že má Lucii jistou a už se nemusí tolik snažit?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...