Fialová pohřbená až příští rok. Na co čekají?

Herečka Květa Fialová (†88) zemřela na konci září. Přesto ji její dcera chce pochovat do země v jejím rodném Lazisku v Nízkých Tatrách až v květnu příštího roku. Proč s tím ale tak otálí? „Maminku mám zatím v urně doma a opravdu není kam spěchat.

Ráda bych, až jí budeme pochovávat, aby to všechno bylo rozkvetlé a veselé, jak to měla ona sama vždycky ráda,“ vysvětlila důvod čekání její dcera Zuzana Hášová (56) s tím, že maminka by si to tak také určitě přála. Vypadá to tak, že dřív než na jaře se Květa klidu nedočká. Ale to není jediný důvod, proč si nechá urnu doma stát její dcera celou zimu.

Z urny má totiž vyrůst strom a její položení do země zrovna na zimu tak nepřipadá vůbec v úvahu.

Také vás může zajímat ...

„Na internetu jsem si našla firmu, která do popela přidá hlínu se semínkem. Když se ta urna zasadí do země ve správný čas a po čase se urna rozpadne, vyroste na jejím místě strom,“ popisuje Zuzana nápad, ze kterého by určitě byla nadšená i její maminka. Pár let to ale ještě určitě potrvá…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...