Halina Pawlowská oplakává úmrtí v rodině

Kdo ji opustil?

Halina Pawlovská

Posledních pár let se nese pro HALINU PAWLOWSKOU (62) ve znamení smutku. Moderátorka, herečka a spisovatelka totiž přišla o mnoho svých blízkých a nyní má opět důvod k pláči.

Zemřela jí milovaná tetička, mladší sestra její maminky, s níž měla Halina velmi dobré vztahy. „Měla jsem ji ráda,“ říká Halina Pawlowská, která nad ztrátou jednadevadesátileté tety samozřejmě upřímně truchlí. S maminčinou sestrou si často dávaly dostaveníčka u kávy, rady se navštěvovaly, což už Halina nikdy nezažije.

Přestože ji ztráta tety velmi zasáhla, snaží se její odchod na onen svět brát s nadhledem. „Teta byla mladší než moje máma a já se usmívám, protože moje maminka byla hrozně ctižádostivá a možná by ji potěšilo, že se ze svých šesti sourozenců dožila nejvyššího věku.

Také vás může zajímat ...

Chyběly dva měsíce a bylo by jí pětadevadesát,“ uzavírá.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...