Halina Pawlowská: Pořád jí věrně posluhuje

HALINA PAWLOWSKÁ (63) už je sice pět let vdova, od té doby, co pochovala svého manžela ZDEŇKA (†60), s nímž žila pětatřicet let. Nicméně již v době manželství se ve společnosti často objevovala po boku producenta KARLA CZABANA (69).Toho si také krátce po manželově smrti nastěhovala do svého domu.

Stará se jí o dům a zahradu

Také vás může zajímat ...

A zdá se, že to tělnaté spisovatelce s Czabanem stále dobře klape. Stále ji někam ochotně vozí a stará se, aby se Halina měla dobře. Ta od počátku rezolutně odmítá, že by mezi nimi byl jakýkoli jiný vztah než jen přátelský. Karla Czabana označuje za rodinného přítele.

„Měl problémy s hledáním podnájmu, tak jsme mu řekly: ‚Pojď k nám bydlet, budeš se nám starat o zahradu.‘ A on to vzal,“ vysvětlovala to tehdy spisovatelka, která prý tak vyřešila po smrti manžela nejen samotu, ale i obstarávání věcí kolem domu, což měl na starosti dříve právě její manžel. Opravdu jsou tedy s Czabanem jen přátelé?

Anebo před námi Halina něco tají?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...