Hana Zagorová: Děti ji přivádějí do rozpaků

Velikou bolest skrývá oblíbená zpěvačka Hana Zagorová (70). Dávno není tajemstvím, že prodělala velmi vážnou, život ohrožující nemoc, se kterou celá léta bojovala.

Jednalo se o vzácnou poruchu krvetvorby, kdy se desítky let neobešla bez pravidelných transfúzí. Ale protože podstupovala nejen konzervativní léčbu, ale živě se zajímala i o tu alternativní, ze všeho šťastně vyvázla.

Největší zásluhu má jistý léčitel a jeho bylinkové čajíčky. Hana pila asi sedm bylinkových čajů denně, to ji postavilo na nohy. Zůstalo však nepopsatelné trápení, o kterém zpěvačka mluví opravdu nerada. A kdo by se divil! Jde o to, že nemoc byla příčinou toho, že se Hana nikdy nestala matkou, i když po tom toužila.

Nabízela se tedy adopce, ale ta skončila dramaticky. Holčička byla u Hany sotva týden, a zčistajasna se ozvala její vlastní babička. Byl konec. Od té doby zpěvačka cítí, že má k dětem určitý odstup. To je ale pochopitelné.

Také vás může zajímat ...

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...